Konsolidace půjček bez registru online

V případě, že se vám za poslední dobu nahromadilo více půjček a úvěrů a čím dál více se vás zmocňuje pocit, že vás nečeká už nic jiného než další a další splátky, využijte relativně nového produktu na finančním trhu – konsolidace (sloučení) půjček.

Tento produkt je nabízen jak bankovními, tak i nebankovními společnostmi, většina z nich však od žadatelů požaduje potvrzení o příjmech a rovněž provádí kontrolu registru dlužníků.

V případě, že patříte k těm, kteří mají záznam v registru dlužníků, ani tak nemusíte zoufat. I pro vás je zde k  dispozici konsolidaci půjček bez registru online.

K využití této služby stačí vyplnit pouze online formulář na stránkách naší společnosti. Zadejte požadovanou výši konsolidace, vyberte si dobu splatnosti a zadejte hodnotu nemovitosti, kterou můžete dát do zástavy.

Po odeslání bude vaše žádost o konsolidaci půjček posouzena naším specialistou, který vás následně kontaktuje s dalšími doplňujícími informacemi. Po schválení s vámi domluví všechny formality tak, aby mohla být konsolidace půjček co nejdříve realizována.