FAQ časté dotazy

Jak funguje vkládání nabídky?

Vkládání nabídek je velice jednoduché. Nejprve určíte výši nabízené půjčky, následně vyberete typ půjčky, dobu splatnosti, minimální úrok a lokalitu vaší působnosti. Poté vyplníte své osobní údaje, a to jméno firmy, emailovou adresu, telefonní číslo a internetovou adresu.

Následně musíte specifikovat, o jakou půjčku se jedná. Na stránce naleznete informace k jednotlivým specifikacím, co znamenají. Z těchto možností si vyberte.

Poté už jen stačí vyplnit text a nahrát fotku, které budou u vašeho inzerátu zobrazeny a už jen stačí kliknout na tlačítko ODESLAT.

Jak funguje vkládání poptávky?

Ani v případě vkládání poptávky se nejedná o nic složitého. Pokud chcete vložit poptávku, stačí vyplnit svoje osobní údaje – jméno a příjmení, email, telefonické spojení a město. Následně vložte nadpis a text vašeho inzerátu. Poté už stačí jen kliknout na tlačítko ODESLAT a vaše poptávka bude odeslána.

Jak mám vložit odpověď na inzerát?

Narazili jste na inzerát, který vás zaujal? Pak tedy klikněte na tlačítko MÁM ZÁJEM. Do kontaktního formuláře zadejte údaje – jméno a příjmení, email, telefon a zanechte zprávu. Jakmile zprávu dopíšete, už stačí jen kliknout na tlačítko ODESLAT a poskytovatel půjčky vás již poté sám kontaktuje.